Autizam forum

Autizam forum

You are not connected. Please login or register

Strategija razvoja Centra za autizam Zagreb- podružnica Split

Go to page : Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 2]

Gost

Guest
pa čoviče koliko godina radi Martinićeva udruga..ma nemoj mi reć da se nije moglo do još prostora ili parcele--- jer ti neću virovati..

i reći ću ti da stvarno umišljaš neke stvari i nije ti prvi put....

kakve bi logike imalo fizički maknut osobe iz centra ,ako im se ne nađe prostor.(pa to i da ntko hoće nemože ukoliko nema alternative)...zar stvarno misliš da je netko toliko bolestan da naprai nešto što bi i njegovo dijete čekalo...stvarno glupost....

gdje vam je onaj vritić koji je pod obavezno morao startat prošle godine u centru....

mogu ti reći šta više čitam ovaj gore članak da mi je morbidniji...kako to udruga može izlazit sa planom razvoja centra (koliko učiona i sl.)što to nije posao ministarstva školstva i nijhovih djelatnika????

Gost

Guest
baš me znima koliki bi ti raspon godina stavila u taj centar-od 3god,do 90god...

baš me znima tvoja strtegija...

Gost

Guest
glori wrote:baš me znima koliki bi ti raspon godina stavila u taj centar-od 3god,do 90god...

baš me znima tvoja strtegija...

Glori - moja strategija ima cijenu - ne naplaćujem autiorska prava ali je ne dajem tek tako na uvid drugima koji onda koriste moje ideje kao svoje :-)

Sorry!

Bilježim se sa štovanjem

Gost

Guest
pa slušaj pitanje je bilo za 3-90god.,a ne sad da mi pišeš tuprojekt,a čujem da vam je našp dostavljn ...a što se tiče cjene jel može kakva poslovna ponuda čujem da sse kod vas dilaju..

Gost

Guest
glori wrote:pa čoviče koliko godina radi Martinićeva udruga..ma nemoj mi reć da se nije moglo do još prostora ili parcele--- jer ti neću virovati..

i reći ću ti da stvarno umišljaš neke stvari i nije ti prvi put....

kakve bi logike imalo fizički maknut osobe iz centra ,ako im se ne nađe prostor.(pa to i da ntko hoće nemože ukoliko nema alternative)...zar stvarno misliš da je netko toliko bolestan da naprai nešto što bi i njegovo dijete čekalo...stvarno glupost....

gdje vam je onaj vritić koji je pod obavezno morao startat prošle godine u centru....

mogu ti reći šta više čitam ovaj gore članak da mi je morbidniji...kako to udruga može izlazit sa planom razvoja centra (koliko učiona i sl.)što to nije posao ministarstva školstva i nijhovih djelatnika????

Glori ... jesi pročitala članak - Tko je ovdje autističan i kuda ide autizam u RH ?

Ako nisi - toplo preporučujem ,jer ćeš dobiti informacije koje ti nedostaju ... Između ostalog opet ti moram napisat da su danas odrasli polaznici Centra isti koji će i sad bit maknuti iz Centra - bili preko noći izbačeni na ulicu iz centra Juraj Bonači.Dakle postoje ljudi koji nemaju obzira prema bolesnim osobama i njihovim roditeljima .A još je žalosnije kad se takvim idejama bave roditelji čija djeca isto imaju - AUTIZAM!

I ovaj tekst gore draga, nisam ja pisala .Ja sve što pišem potpisujem imenom i prezimenom .

Gost

Guest
glori wrote:pa slušaj pitanje je bilo za 3-90god.,a ne sad da mi pišeš tuprojekt,a čujem da vam je našp dostavljn ...a što se tiče cjene jel može kakva poslovna ponuda čujem da sse kod vas dilaju..

Da čujem ko kome dila i što ... ?

I Vaš projekt ste dostavili kome? Centru? Udruga sa tim nema ništa ... ili ti misliš da bi se udruga trebala petljat u to ?

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2