Autizam forum

Autizam forum

You are not connected. Please login or register

Probudio ženu iz 10-godišnje kome grickajući joj nožne prste

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

Pepita

Admin
ZHANG KUI iz Shenyanga bio je očajan kada mu je zbog nesreće na poslu žena Lv Fengshuang mu je pala u komu. U deset godina koliko je "spavala" zaljubljeni je Kinez pokušao sve.

"Puštao sam joj glazbu, pjevao, pričao s njom te je škakljao, ali ništa nije uspijevalo i dalje je bila u komi", rekao je Liao Sheng Evening Postu. Bili su u braku 17 godina kada se nesreća dogodila.

"A onda sam se sjetio da mi je netko rekao da u stopalima smješteni brojni živci. Upitao sam se mogu li je probuditi ako ju ugrizem za nožne prste", priča Kui. Počeo joj je nježno grickati prste, i to je činio redovito tijekom deset godina, sve dok mu u jednom trenutku supruga nije stisnula ruku.

"Naježio sam se! Bilo je to kao da vas je mrtvac odjednom uhvatio za ruku!", prisjeća se jezivog, ali vrlo sretnog trenutka. Ona sada može micati rukama i smijati se, ali još ne može govoriti.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/probudio-zenu-iz-10godisnje-kome-grickajuci-joj-nozne-prste/411591.aspx

If someone tells you they have 'found the cure' 'cause' for Autism make sure you see their Nobel Prize before you buy whatever they are selling.

Pepita

Admin
i ja mislim da se štošta može probuditi masiranjem stopala i nožnih prstiju.Centri u mozgu za osjetila i ostalo što muči našu djecu smješteni su u nožnim prstima a ti isti centri su malo oštečeni ,nekome više nekome manje ...moja teorija :D

glori ,a di si ti sa svojom teorijom;),otkrij nam sad kad sam ja svoju

If someone tells you they have 'found the cure' 'cause' for Autism make sure you see their Nobel Prize before you buy whatever they are selling.

Gost

Guest
ima nešto u nogama ? study

Gost

Guest
pa stvarno nisi fer sad ću malom cilu noć "grickat" noge-da bi dokazali ili opovrgli teoriju....koliko to godina treba radit???

a ja sam malom mislila ukinut sol-ako bude reakcija-naravno pozitivne javim vam-ali samo u slučaju totalnog oporavka-više me ova djelomična ne diraju-to ide razvojno-tu stoji ivina teorija...
Wink study

Pepita

Admin
andrij wrote:ima nešto u nogama ? study
zašto nebi bilo,znala sam da vam je ovo neozbiljno...čekaj samo da se potvrdi ova moja teorija :D

Gost

Guest
glori wrote:pa stvarno nisi fer sad ću malom cilu noć "grickat" noge-da bi dokazali ili opovrgli teoriju....koliko to godina treba radit???

a ja sam malom mislila ukinut sol-ako bude reakcija-naravno pozitivne javim vam-ali samo u slučaju totalnog oporavka-više me ova djelomična ne diraju-to ide razvojno-tu stoji ivina teorija...
Wink study

sol?

Gost

Guest
pa složene ugljikohidrate, kazein,gluten i šećer smo ispucali-idemo dalje-priključiš se study

mamita

glori wrote:pa složene ugljikohidrate, kazein,gluten i šećer smo ispucali-idemo dalje-priključiš se study

ovo ti je super...
moja malo jako voli sol i vegetu, kad god ima priliku ukrade mi...

Gost

Guest
morat ću ovu ideju patentirat-samo da vidim koje suplemente treba dodat kad izbacimo sol study study

rekla sam ja vama nobel mi ne gine,ali trebam 50 ispitanika study study study

Pepita

Admin
zašto baš 50 i nemoj previše study da te nebi glava zabolila

Gost

Guest
ali za nobela treba više ispitanika,kad osmislim protokol i ti ćeš pepi morat ući u study

Gost

Guest
50 je sasvim slucajno izabrala poucena iskustvom :-)

Pepita

Admin
glori wrote:ali za nobela treba više ispitanika,kad osmislim protokol i ti ćeš pepi morat ući u study
jesi li ga osmislila ....?ili još uvijek study

Gost

Guest
treba dodat kalij i jod,a ostalo ćemo u hodu Wink

ne može to tekk tako za study treba vremena,ali pošto vidim da i ti želiš upast u study budem to ubrzala....

znači sad smo kod ovog što ubacit-kad taj dio riješimo orjentirat ćemo se što ubacit.....naravno trebat ćemo i recepte ili svako kužinaje po tjedan,a ive će razvozit spizu

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]