Autizam forum

Autizam forum

You are not connected. Please login or register

Britanski učitelji upozoravaju: Hiperaktivnu djecu liječite

Go to page : Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 2]

MBee

Evo ja imam dijabetes, Eva autizam...mi smo kompletni (šalim se cure, da malo razbijem napetu atmosferu).

Gost

Guest
glori wrote:ma nije stvar "bogova"-već nek rade svoj posao-a to je u slučaju autizma dati dijagnozu najkasnije do treće-da ne govorim da je incijativa dati dijagnozu prije 18mj..... riješite našu djecu stigme i šugavosti...to je dijagnoza kao sve druge i zahtjeva pravovremenu terapiju...a ne ako nekom spomeneš sa djetetovih 6mj.da ne guče i da ne reagira adekvatno na okolinu da te svrstaju u histerične roditelje koji previše razmaze djecu...
zašto pucaju brakovi i djeca bivaju smještena u institucije--zato što se i sami lječnici prema ovoj bolesti odnose gore nego da je kuga-sami sebe izopčavamo poradi ovih što okreću leđa i kao nije ništa-ma je ljudi moji je autizam je-nije dijabetes ni kolera već-AUTIZAM....

Ma potpisujem sve što si napisala !

Pepita

Admin
MBee wrote:Evo ja imam dijabetes, Eva autizam...mi smo kompletni (šalim se cure, da malo razbijem napetu atmosferu).
:htztrztzt:

If someone tells you they have 'found the cure' 'cause' for Autism make sure you see their Nobel Prize before you buy whatever they are selling.

MBee

Ti to zoveš Hitnu da me pokupi?

Pepita

Admin
aha

If someone tells you they have 'found the cure' 'cause' for Autism make sure you see their Nobel Prize before you buy whatever they are selling.

Gost

Guest
a da vidite kad bi državu opalija po džepu sa pravim dijagnozama i kad bi svijest proradila kako bi naša djeca od malena imala svu moguću i nemoguću terapiju....koliko država samo štedi na našoj djeci ,a crno tržište cvijeta,a opet nitko tu nema ni približno onome što mu dijete treba....

Gost

Guest
glori wrote:a da vidite kad bi dravu opalija po đepu sa pravim dijagnozama i kad bi svijest proradila kako bi naša djeca od malena imala svu moguću i nemoguću terapiju....koliko država samo štedi na našoj djeci ,a crno tržište cvijeta,a opet nitko tu nema ni približno onome što mu dijete treba....

Evo i opet queen

Daleko, daleko je sve skupa od onoga što se treba imati od države!

Last edited by andrij on Sun Dec 14, 2008 9:54 pm; edited 1 time in total

MBee

glori wrote:koliko država samo štedi na našoj djeci ,a crno tržište cvijeta,a opet nitko tu nema ni približno onome što mu dijete treba....

Tu se apsolutno slažem. Ja kao dijabetičar dobijem sve od države, ne trošim ni kunu na pomagala, preglede i ostalo a Eva dobije DD koji pokriva 3 sata defektologa i 3 sata logopeda.

Gost

Guest
MBee wrote:
glori wrote:koliko država samo štedi na našoj djeci ,a crno tržište cvijeta,a opet nitko tu nema ni približno onome što mu dijete treba....

Tu se apsolutno slažem. Ja kao dijabetičar dobijem sve od države, ne trošim ni kunu na pomagala, preglede i ostalo a Eva dobije DD koji pokriva 3 sata defektologa i 3 sata logopeda.

Evo , zbog ovog sam i napisala da se uopće nemože uspoređivati dijabetes i autizam u ovoj državi.

Pepita

Admin
vi ste malo ,ono znaš-opalile bi dravu a tek sad vidim to piše državu

Gost

Guest
ups. :iuiouio:

Gost

Guest
sad bi ive reka ono .....-a ja kažem:moje dijete su opljačkali,a što je najgore u vremenu koje ne možeš vratit ,moje vrijeme sa njim su ukrali,a i novca----sve to kao bit će uredu-e pa ako bude uredu ja bi sve da im vratim...ali zašto su ga toliko uskratili---bip

Gost

Guest
glori wrote:sad bi ive reka ono .....-a ja kažem:moje dijete su opljačkali,a što je najgore u vremenu koje ne možeš vratit ,moje vrijeme sa njim su ukrali,a i novca----sve to kao bit će uredu-e pa ako bude uredu ja bi sve da im vratim...ali zašto su ga toliko uskratili---bip

Ma izgubljeno je dragocjeno vrijeme - ne dragocjeno nego zlatno vrijeme kad je puno lakše postići sa djecom neke stvari.Nažalost , u tim najtežim danima smo svi mi prepušteni sami sebi .Na koncu se roditelje uspije uvjeriti da se ništa nemože napraviti i to je to!

Misija završena.

Preostaju stacionari ( jedini je u Zagrebu, ) i Centri za autizam gdje se više ne radi nego radi - jer struka i nije educirana za rad.A ne educiraju ih jer nevide svrhu njihove edukacije i tako se vrtimo u krug dok netko ne padne u nesvijest

Gost

Guest
glori wrote:sad bi ive reka ono .....-a

koje ono?

Gost

Guest
e sad ive i tebi triba crtat...pa znaš ono što pepitu tjera da briše naočale

Gost

Guest
meni uvik tribas konkretno rec jer ne razumin okolokole

Pepita

Admin
glori wrote:e sad ive i tebi triba crtat...pa znaš ono što pepitu tjera da briše naočale
što me tjera da brišem ,u zadnje vrijeme mi sve treba crtat

feblu

ancy wrote:jesam dobro skuzila ne daju dijagnozu nego daju lijek. na osnovu cega onda lijek?
e bas tako nasem sinu je prepisan lijek a nije imao dijagnozu kako to?

Gost

Guest
feblu wrote:
ancy wrote:jesam dobro skuzila ne daju dijagnozu nego daju lijek. na osnovu cega onda lijek?
e bas tako nasem sinu je prepisan lijek a nije imao dijagnozu kako to?

Da - kako to ?

ovaj mi je predobar -

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2